גנים פותח גנים: מקסים פתרון ל שפר את שלך בית מחירכאשר אתה חושב ש על האחוזות הגדולות שלך ב קודם, כמעט אף פעם דמיין אותם בלי שיהיה לך בקפידה-מטופחת גן אחורי בתוך שלהם כניסה נכס. התחושה והמראה של בית נמצא לעתים קרובות נשפט לפי האיכות והמתיקות של הגנים שלה. אבל עם רבים תפוסים חיים אנחנו חיים היום, לרוב אין מספיק זמן לדאוג שלהם יקר חצר בעצמם. תן לנו להסביר לך כמה קל זה יכול להיות להשיג את השאיפה גן ללא צורך לעשות כל עבודה בעצמך!

מה לעזאזל זה עשוי חצר אחורית ?

נבנה גינה בחצר הוא באמת א ייחודי סוג גן אחורי שזה הוקם עם פרטי סגנון במוחך. זה יכול לכלול דברים כמו משהו ממבנה פשוט|קל|פשוט} ועד יותר מסובך עיצוב שכולל מיוחד רכיבים ו יכולות. מעוצבים גנים נמצאים לעיתים הוקמו כדי להגביר את שווי של נכסים, כפי שהם יכולים הוסף שליטה אטרקטיביות ויופי לכל בית.

כמה היתרונות הרבים של פותח גן בחצר

באמצעות נועד גן אחורי יכול להגדיל את בית שווי בכמה דרכים. הנה כמה מתוך היתרונות:

אחד. נועד גינה אחורית יכול הוספה לבלוע לפנות הבית שלך, עושה את זה הרבה יותר חזותית אטרקטיבי לאפשרי קונים.

2. נוצר חצר אחורית יכול לספק שליו ופרטי חלל שצריך אהבה, רחוק מ ההמולה של היומיום.

שלוש. נוצר גינה בחצר יכול להיות די מינימלי-תחזוקה אפשרות, משחרר הזמן והמאמצים שלך כדי להנות פעולות.

ארבע. מיועד גינה בחצר אולי למשוך חיות הבר, להעניק לך יחיד הזדמנות שים לב טבע למעלה סתום.

זנים של סגנון תכונות שיכול להיות שלב } חצר אחורית

כנראה הגדולים ביותר אסטרטגיות שפר את נכסים שווי הוא להעלות ספקולציות ב-מדהים גן אחורי. אבל בדיוק מה עושה חצר יפה? הנה כמה עיצוב היבטים שיכולים רק קח את הגינה האחורית שלך מקודרת עד נהדרת:

1. צֶבַע
משלב נקודות צבע לאורך שלך a|הוא למעשה a|יכול להיות a|הוא לעתים קרובות a|הוא בדרך כלל} דרך בטוחה to make it לקפוץ החוצה. Whether אתה בחר מבריק פרחים או אפילו יותר גוונים מושתקים, שילוב צבע כלשהו בהחלט יהפוך את החצר האחורית פופ.

שתיים. מרקם
עוד דרך מצוינת לכלול קסם עליך גן הוא על ידי משחק עם מרקם. לשלב סוגים שונים של עלווה, אבן ועץ ליצור בעל מרקם וייחודי מופיע.

3. תאורה
אורות בהחלט לשפץ את הגינה שלך מיום ללילה . lude כמה בחוץ אורות מחרוזת או סולארי אורות ליצור חום ומזמין בית.

ארבע. H2o תכונה
מים תכונה הוא דרך מצוינת לכלול כמה חזותי עניין ומנוחה בשלך חצר אחורית. להרהר כולל קטנה מזרקה או בריכה עבור תוספת גע של luxurious.

מתי להתחיל שלך פריסה שיטה

כשאתה מוצא את עצמך מתכננת לקדם הבית שלך, אתה תרצה לעשות כל דבר קטן אפשרי להגביר את הערך שלו. שיטה אחת לעשות זה בהחלט להעלות השערות כמה גינון מהמם. גינון ייתכן דרך נהדרת לגרום למגורים שלך בלטו מכם מנוחה ולהביא סביר קונים.

במקרה שאתה שוקל להעסיק מומחה מעצב נוף, יש כמה דברים עדיף זכור. ראשון, אתה צריך התחל התהליך מוקדם. כמה שמהיר אתה מתחיל, יותר זמן תצטרך לבצע שיפורים והתאמות. כדאי גם לקחת בחשבון את שנה אתה מספק ב. לדוגמה, האם אתה צריך להיות מכירה בתוך נכסים, וזה אולי גם support להעלות את הworth שלו. הנה כמה טיפים בקשר לאיך הפוך אישי ממש פותח גן:

אחד. התחל על ידי ארגון את הסגנון שלך . החליטו איזה סוג של צמחייה ותכונות אתה צריך לכלול , ושרטטו אסטרטגיה קשוחה.

2. בחר את מתאים מקום. בהחלט צריך שיהיה לך מספיק אזור עבורך האישי גינה בחצר, ושזה' ll קבל את הנכון כמות אור כנסו עכשיו יום.

3. הכן את האזור. לפני שתתחיל נטיעה, תצטרך לארגן התחתית על ידי להיפטר כל עשבים שוטים או דשא, ועיבוד האדמה.

ארבע. שתלו את גן החצר האחורית. כאשר קיבלת כל הדברים בעמדה, זה הזמן להתחיל לשתול! תרצה מים לעתים קרובות ותשמור על הצמחים שלך כך הם ממשיכים להיות בריאים ולשגשג .

חמש. הוסף סיום נגיעות. למעשה להפוך את הגינה להבחין, להסתכל על מוסיף כמה נגיעות סופיות כמו מאלץ', סלעים או אטרקטיביים אלמנטים.

באמצעות אלה הנחיות בראש שלך, אתה בקלות ליצור נוצר גן אחורי אשר תהיה לכלול בשווה פאר ותועלת לשלך בית.

מסקנה

אם אתה מחפש עבור שיטה לשלב מחיר אל שלך} מגורים, לקחת בחשבון בניית גינה. עם קצת מתכננים וכמה גריז מרפקים, אתה יכול להפיק מדהים בחוץ חלל שיהיה הקנאה שלכם השכנים שלכם. לא רק זה יהפוך את הנכס שלך עוד חשוב, אבל זה באמת |כנראה} לספק לך נפלאה מיקום ל להירגע ולהתענג על בחוץ. אז מהם אתם מצפים קדימה? להתחיל בעצמך גינה בחצר כרגע!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “גנים פותח גנים: מקסים פתרון ל שפר את שלך בית מחיר”

Leave a Reply

Gravatar